"AKADEMIA ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA"

"Dzieci to podróżni , którzy pytają o drogę...”
Nasze dzieci pytają nas o drogę – my dorośli mamy szansę im towarzyszyć i udzielać wskazówek, by droga była bezpieczna i ekscytująca. Towarzyszyć im w drodze, by śmiało i w zdrowy sposób wchodziło w życie. Wy jesteście NAJWAŻNIEJSZYMI DLA NICH DROGOWSAKAZMI.

Program jest działaniem długofalowym, postrzegającym rozwój dziecka w sposób holistyczny.

Staramy się dotrzeć do Przedszkoli, ofiarując im pomoc oraz inspirację w codziennych działaniach, do Dzieci, wspierając ich zdrowy rozwój, i oczywiście do Państwa, czyli Rodziców, których rola w tym całym procesie dydaktycznym, jest nieoceniona.

Przedszkola realizujące nasz program, otrzymują materiały dydaktyczne do przeprowadzenia warsztatów z dziećmi, oraz otrzymują Certyfikat AZP, za realizację Akcji i przesłanie reportu. Uczestniczą również w licznych warsztatach i konkursach z możliwością otrzymania atrakcyjnych nagród.

Udział w programie Akademii Zdrowego Przedszkolaka jest bezpłatny!

Partnerami popierającymi nasze działania są m.in.: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Instytut Matki i Dziecka, SGGW, Polskie Towarzystwo Dietetyki, Agencja Rynku Rolnego, Straż Pożarna, WOPR, Miasto Stołeczne Warszawa i wiele innych.