Przedszkole w Witoszowie Dolnym

58-100 Świdnica

Witoszów Dolny 59

Telefon: 74 853-83-04

              534 048 200

 • Statystyki

  • Odwiedziny: 1778782
  • Do końca roku: 159 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!
 • Kartka z kalendarza

 • Kalendarium

  Czwartek, 2024-07-25

  Imieniny: jakuba, Krzysztofa

"AKADEMIA ZDROWEGO PRZEDSZKOLAKA"

 
"Dzieci to podróżni , którzy pytają o drogę...”
Nasze dzieci pytają nas o drogę – my dorośli mamy szansę im towarzyszyć i udzielać wskazówek, by droga była bezpieczna i ekscytująca. Towarzyszyć im w drodze, by śmiało i w zdrowy sposób wchodziło w życie. Wy jesteście NAJWAŻNIEJSZYMI DLA NICH DROGOWSAKAZMI.


 Program jest działaniem długofalowym, postrzegającym rozwój dziecka w sposób holistyczny.

Staramy się dotrzeć do Przedszkoli, ofiarując im pomoc oraz inspirację w codziennych działaniach, do Dzieci, wspierając ich zdrowy rozwój, i oczywiście do Państwa, czyli Rodziców, których rola w tym całym procesie dydaktycznym, jest nieoceniona.

Przedszkola realizujące nasz program, otrzymują materiały dydaktyczne do przeprowadzenia warsztatów z dziećmi, oraz otrzymują Certyfikat AZP, za realizację Akcji i przesłanie reportu. Uczestniczą również w licznych warsztatach i konkursach z możliwością otrzymania atrakcyjnych nagród.

Udział w programie Akademii Zdrowego Przedszkolaka jest bezpłatny!

Partnerami popierającymi nasze działania są m.in.: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Instytut Matki i Dziecka, SGGW, Polskie Towarzystwo Dietetyki, Agencja Rynku Rolnego, Straż Pożarna, WOPR, Miasto Stołeczne Warszawa i wiele innych.