Informacja o naborze do przedszkoli

Szanowni Państwo – rodzice dzieci przedszkolnych

Z dniem 1 marca 2018r. rusza nabór w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do przedszkola na rok szkolny 2018/19.

Formularze wniosków dostępne są w przedszkolu oraz do pobrania na stronie internetowej przedszkola.

Przypominamy równocześnie, że rodzice dzieci kontynuujących wychowanie przedszkolne w tym samym przedszkolu, zobowiązani są w terminie do końca lutego 2018r. złożyć wniosek o kontynuowanie przez dziecko edukacji przedszkolnej w roku szkolnym 2018/2019.

Szczegółowy harmonogram naboru na wolne miejsca, wprowadzony zarządzeniem nr 7/2018 Wójta Gminy Świdnica z dnia 22.01.2018r., zamieszczamy w zakładce harmonogram rekrutacji do przedszkola.