AEROBIK RODZICÓW Z DZIEĆMI

Rodzice dzieci z naszego przedszkola zostali zaproszeni wraz ze swoimi pociechami na wspólny aerobik, który odbył się dnia 18 marca 2014 roku o godzinie 16:00 na sali fitness, mieszczącej się w hali sportowej w Witoszowie Dolnym. Impreza ta zorganizowana została w ramach realizowanej przez nasze przedszkole Akcji ogłoszonej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej pod nazwą „Ćwiczyć każdy może”.

Spotkanie to polegało na wspólnej aktywności ruchowej całej rodziny połączonej z tańcem i ćwiczeniami wzmacniającymi bliskość rodziców z dziećmi. Wszyscy razem bawiliśmy się wspaniale, tańce podobały się zarówno dzieciom jak i rodzicom a ćwiczenia na karimatach wywoływały wybuchy szczerego i spontanicznego śmiechu oraz radości.  Po zakończeniu spotkania wszyscy byli zmęczeni ale bardzo zadowoleni i gotowi na to aby spotkać się ponownie.